Nauda

Paskambinkite mums - nacionalinės metimo rūkyti pagalbos telefoninė linija:

Jeigu sakysi „aš galiu“ arba „aš negaliu“ – abiem atvejais tu būsi teisus.
– Henry’is Fordas

SUTAUPYTI PINIGAI

Rūkymas – brangus malonumas. Ar kada bandei paskaičiuoti, kiek jis tau kainuoja per savaitę, per vienerius metus, per penkerius? O kur dar išlaidos drabužių valykloms, žiebtuvėliams, kramtomajai gumai, pradegintoms sėdynėms!? Tu juk tikrai gali išleisti visus šiuos pinigus naudingiau!

MALONESNIS KVAPAS

Rūkaliai nepasižymi gera uosle, todėl dažnai net nejaučia, kad rūkalų kvapo prisigėrę jų drabužiai ir plaukai. Jeigu tarp tavo giminių, draugų ar kolegų yra nerūkančių, patikėk – jiems su tavimi bendrauti taps daug maloniau, jeigu nuo tavęs nesklis rūkalų kvapas.

KOKYBIŠKESNIS MIEGAS

Ekspertų teigimu, rūkaliai miega prasčiau. O juk miegas – tai būtina sąlyga, kad jaustumeisi žvalus ir energingas!

GRAŽESNĖ IŠVAIZDA

Geltoni dantys, slenkantys ir lūžinėjantys plaukai, papilkėjusi ir susiraukšlėjusi oda tavęs tikrai nepuošia. Todėl atsisakyti rūkyti verta ir siekiant išlikti jaunam ir gražiam ilgesnį laiką.

Surask priežastį nerukyti

Tai vos kelios priežastys, tačiau svarbiausias iš jų tu turi surasti pats. Pradėk jau dabar – surask bent keletą priežasčių, dėl kurių verta mesti rūkyti ir kurios atrodo labai svarbios tau. Galvok ne vien apie sveikatą:

PASKAIČIUOK KIEK SUTAUPYTUM, JEI MESTUM RŪKYTI

Kiek vidutiniškai per dieną surūkai cigarečių?

Kiek kainuoja cigarečių pakelis?

per dieną

per savaitę

per mėnesį

Per 1 metus sutaupytum:   

Per 5 metus sutaupytum:   

Per 10 metų sutaupytum:   

Užsirašyk visas priežastis, dėl kurių tu nori mesti rūkyti, ir laikyk šį sąrašą vietose, kuriose dažniausia jį matysi, pavyzdžiui, ten, kur laikai savo cigaretes, savo piniginėje ar rankinėje, virtuvėje, automobilyje.

Video Galerija

Vaizdo įrašai dėstysenas tavo rūkimo metimo kelionei

Play Video
Play Video
Play Video