Ar pavyks atsakyti į šiuos 12 klausimų apie rūkymą ir elektronines cigaretes?

Žmogaus ir visuomenės sveikata yra viena svarbiausių visuomenės vertybių. Viena labiausiai paplitusių priklausomybių visame pasaulyje, susijusi su padidėjusia vėžinių susirgimų, širdies ir kraujagyslių ligų, obstrukcinės plaučių ligos rizika – rūkymas.
Ši tema išlieka aktuali daugelyje šalių dešimtmečiais ir tai susiję su tuo, kad priklausomybė nuo nikotino yra lėtinė liga, kurią įveikti nėra lengva.
Nors atrodo, kad viskas jau girdėta ir matyta, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia pasitikrinti žinias apie Lietuvoje galiojantį teisinį reglamentavimą, susijusį su rūkymu ir elektroninėmis cigaretėmis.
Šis testas skirtas ir rugpjūčio 31-ąją pasaulyje minimai Tarptautinei perdozavimo žinomumo dienai paminėti. Todėl ši diena – puikus startas atsisakyti rūkymo įpročio. Bent į 8 iš 12 klausimų teisingai atsakę skaitytojai turės galimybę registruotis ir laimėti prizus. Dviem burtų keliu išrinktiems laimėtojams atiteks simbolinės Departamento dovanos – gertuvės. Spręsti testą galima iki rugpjūčio 31 d. dienos.

Testą galite rasti čia: https://www.lrytas.lt/sveikata/gyvenu-sveikai/2021/08/30/news/testas-ar-pavyks-atsakyti-i-siuos-12-klausimu-apie-rukyma-ir-elektronines-cigaretes–20553193/