NTAKD kviečia dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk Nerūkęs“

Kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, NTAKD 2022 m. gegužės 2 30 dienomis organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“.

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių, o jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį. 

O kad pirmas žingsnis pokyčių link būtų dar lengvesnis, kiekvienas, užsiregistravęs akcijoje ir nuėjęs bent 50 000 žingsnių*, akcijos pabaigoje, gegužės 31 d., dalyvaus loterijoje ir turės galimybę laimėti vieną iš 10- ties vairių prizų: gertuves, laisvalaikio krepšius, kuprines, ausines. Taip pat akcijos metu kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką, o akcijos pabaigoje, gegužės 31 d.,  apdovanosime ir daugiausiai nužingsniavusį. 

Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Akcijos prizų laimėtojais negali būti NTAKD darbuotojai.

*Atkreipiame dėmesį, jog dėl pasaulinio vaikų duomenų apsaugos reglamento, jaunesnių nei 13 metų vaikų fizinio aktyvumo duomenys nėra sinchronizuojami tarp mobiliųjų programėlių.

Kaip dalyvauti akcijoje „Ženk Nerūkęs“:

Išankstinė registracija pasidėjo nuo balandžio 11 d. ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“: